• Obniżka

QUICKIE - KRYPTON R

QUICKIE Krypton R - Wózek lekki, aktywny firmy Sunrice Medical Kod NFZ - P.129

Ilość
20 000,00 zł
18 999,00 zł - 1 001,00 zł
Brutto
Zapraszamy na pomiar

compare Porównaj
 

Bezpieczne zakupy

 

Proste zwroty produktów

Doskonale wiemy, że nowe modele wymagają specjalnych rozwiązań.


Cel jakim jest opracowanie najlepszego wózka z serii Quickie w historii, który będzie wizytówką firmy Sunrice medical i który będzie pokazywał nieustanne dążenie do doskonałości zawiera się w tej konstrukcji. Stylowy design i doskonałej jakości materiały - model Krypton R (dostępny również w wersji z ramą składaną krzyżakową - model Krypton F). Chcąc uzyskać najwyższy poziom funkcjonalności, inżynierowie użyli w konstrukcji KRYPTONA R - popularnych w inżynierii lotniczej - włókien węglowych. Dzięki temu udało się osiągnąć wyjątkową wytrzymałość i doskonałą zwrotność w pełni regulowanego wózka. 

Prekursorska rama z włókna węglowego:

Konstrukcja modelu Krypton opiera się na najbardziej zaawansowanej technologii węglowej, pozwalającej osiągnąć zdumiewający stosunek wytrzymałości do wagi. Wynikiem naszej pracy jest wyjątkowo zwrotny wózek, który cechuje się niewielką wagą, a jednocześnie doskonałą wytrzymałością.

Wystarczy w nim usiąść, aby poczuć różnicę!


Wyjątkowo wytrzymałość i doskonała zwrotność:

Zaletą tego modelu jest nie tylko to, że wykorzystano w nim znakomite materiały i nadano mu powabny kształt, ale również jego sportowy charakter i doskonała wytrzymałość. O wyjątkowości modelu Krypton R świadczą: w pełni regulowany środek ciężkości, precyzyjne dopasowywanie przedniej i tylnej wysokości siedziska oraz regulacja kąta ustawienia oparcia.

Rewolucyjna inżynieria:

Istnieją różne sposoby konstruowania ram z włókien węglowych. Sunrice Medical Quickie - jest pierwszą firmą produkującą wózki, która wykorzystuje opatentowaną, innowacyjną technologię splotu włókien węglowych. Precyzyjny, a jednocześnie niezawodny, w pełni zautomatyzowany proces splotu pozwala stworzyć doskonałą ramę, która w razie potrzeby będzie cechowała się dużą wytrzymałością, a jednocześnie będzie bardzo lekka. W ten właśnie sposób wykorzystujemy naszą wiedzę z dziedziny inżynierii.

Wytrzymały i niezawodny:

Dołożono wszelkich starań, aby dowieść niezawodności modelu Krypton. Każda jego część została zatwierdzona dopiero wówczas, gdy inżynierowie testów byli w 100% zadowoleni z jej jakości. Model ten był również wystawiany na działanie bardzo niskich i bardzo wysokich temperatur (-20°C to 70°C). Wszelki próby dowiodły, że jest to wózek, który wytrzyma każdą próbę czasu.

Wszechstronność i styl:
Wybór modelu Krypton to zaledwie początek procesu personalizacji wózka, którego opcje pozwalają opracować swój własny styl i cieszyć się nim.
Opcje wykończenia ramy z włókna węglowego:
- transparentna powłoka błyszcząca o wysokim połysku,
- transparentna powłoka matowa, stylowa i szlachetna,
- po prostu czarna w wersji matowej lub błyszczącej,
- naturalna powłoka z włókna węglowego, wersja minimalistyczna. Pozwala zaoszczędzić 100g wagi wózka. Wyglądem przypomina bezbarwną powłokę matową.

Dane Techniczne / Wymiary:

Całkowita szerokość: 760 mm // Długość: 930 mm // Wysokość: 950 mm
Szerokość siedziska: 320 - 460 mm (w skokach co 20 mm)
Głębokość siedziska: 340 - 480 mm (w skokach co 20 mm)
Wysokość siedziska z przodu: 430 - 550 mm
Wysokość siedziska z tyłu: 380 - 500 mm
Wysokość oparcia: 250 - 450 mm
Kąt pochylenia oparcia: 59° - 105°
Pochylenie kół: 0°/3°
Kolory: Naturalny, transparentny błyszczący, transparentny matowy, czarny błyszczący, czarny matowy


Dane Techniczne / Waga
Maksymalna waga uzytkownika:125 kg

Całkowita waga: Od 6,2 kg

* Konfuguracja dla podanej wagi: SS: 36 cm, GS: 40 cm, wąskie osłony boczne z włókna węglowego, niezwykle lekka tapicerka, lekkie kompaktowe hamulce, oparcie z włókna węglowego, bez rączek do prowadzenia.