• Obniżka

QUICKIE - KRYPTON F

Quickie Krypton F - Wózek inwalidzki, aktywny ze składaną ramą. Najlżejszy z wózków składanych krzyżakowo. Kod NFZ P.129

Ilość
21 000,00 zł
19 999,00 zł - 1 001,00 zł
Brutto
Umów się na pomiar

compare Porównaj
 

Bezpieczne zakupy

 

Proste zwroty produktów

Krypton F - Wózek ze składaną ramą  Najlżejszy ze wszystkich składanych wózków.

Doskonale wiemy, że nowe modele wymagają specjalnych rozwiązań. Właśnie dlatego konstruktorzy wózka Quickie Krypton - postawili sobie za cel opracowanie najlepszego wózka z serii Quickie w historii! Wózka który będzie wizytówką firmy i który będzie pokazywał nieustanne dążenie do doskonałości. Łącząc najnowsze osiągnięcia inżynierii, stylowy design i doskonałej jakości materiały, Quickie stworzył najlepszy z dotychczasowych modeli - model Krypton F (dostępny również z ramą sztywną, jako Krypton R).

Wózek QUICKIE Krypton F - to najlżejszy składany wózek.

BRAK KOMPROMISÓW! - Chcąc uzyskać najwyższy poziom funkcjonalności, konstruktorzy mogli użyć tylko jednego materiału - popularnych w inżynierii lotniczej - włókien węglowych. Dzięki temu udało się osiągnąć wyjątkową wytrzymałość i doskonałą zwrotność w pełni regulowanego wózka. Najlżejszy ze wszystkich składanych wózków na świecie! Nie ważne, z której strony na niego spojrzysz, model Krypton F jawi się jako kwintesencja piękna.

Najważniejszym elementem wózka jest doskonale zaprojektowany krzyżak, który idealnie mieści się pod siedziskiem tak, że jest prawie niewidoczny, co podkreśla minimalizm konstrukcji tego wózka opartej na otwartej ramie.

Prekursorska rama z włókna węglowego

Konstrukcja modelu Krypton opiera się na najbardziej zaawansowanej technologii węglowej, pozwalającej osiągnąć zdumiewający stosunek wytrzymałości do wagi. Wynikiem pracy projektantów jest wyjątkowo zwrotny wózek, który cechuje się niewielką wagą, a jednocześnie doskonałą wytrzymałością. Wystarczy w nim usiąść, aby poczuć różnicę! Rewolucyjna inżynieria Istnieją różne sposoby konstruowania ram z włókien węglowych. Sunrice Medical jest pierwszą firmą produkującą wózki, która wykorzystuje opatentowaną, innowacyjną technologię splotu włókien węglowych. Precyzyjny, a jednocześnie niezawodny, w pełni zautomatyzowany proces splotu pozwala stworzyć doskonałą ramę, która w razie potrzeby będzie cechowała się dużą wytrzymałością, a jednocześnie będzie bardzo lekka. W ten właśnie sposób wykorzystano wiedzę z dziedziny inżynierii.

Wytrzymały i niezawodny:

Dołożono wszelkich starań, aby dowieść niezawodności modelu Krypton. Każda jego część została zatwierdzona dopiero wówczas, gdy inżynierowie testów byli w 100% zadowoleni z jej jakości. Model ten był również wystawiany na działanie bardzo niskich i bardzo wysokich temperatur (-20°C to 70°C). Wszelkie próby dowiodły, że jest to wózek, który wytrzyma każdą próbę czasu.

Wszechstronność i styl:

Wybór modelu Krypton to zaledwie początek procesu personalizacji wózka, którego opcje pozwalają opracować swój własny styl i cieszyć się nim.

Opcje wykończenia ramy z włókna węglowego:

- transparentna powłoka błyszcząca o wysokim połysku,

- transparentna powłoka matowa, stylowa i szlachetna,

- po prostu czarna w wersji matowej lub błyszczącej,

- naturalna powłoka z włókna węglowego, wersja minimalistyczna.

Pozwala zaoszczędzić 100g wagi wózka. Wyglądem przypomina bezbarwną powłokę matową.


Dane Techniczne / Wymiary:

Całkowita szerokość: 720 mm / Długość: 1075 mm / Wysokość: 950 mm
Szerokość siedziska: 320 - 460 mm (w skokach co 20 mm)
Głębokość siedziska: 340 - 480 mm (w skokach co 20 mm)
Wysokość siedziska z przodu: 430 - 550 mm
Wysokość siedziska z tyłu: 370 - 500 mm
Wysokość oparcia: 250 - 475 mm
Kąt pochylenia oparcia: 75° - 103°
Pochylenie kół: 0°/2°/4°
Kolory: Naturalny, transparentny błyszczący, transparentny matowy, czarny błyszczący, czarny matowy

Dane Techniczne / Waga:
Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
Całkowita waga: od 8,3 kg