AirFit™ N30i - ResMed

AirFit™ N30i - Maska nosowa premium firmy ResMed, z rurą skierowaną ku górze.

Ilość
400,00 zł
Brutto
Zapytaj o dostępność

compare Porównaj
 

Bezpieczne zakupy

 

Proste zwroty produktów

AirFit™ N30i - Maska firmy ResMed z rurą skierowaną ku górze.

Śpij tak, jak chcesz

Maska AirFit N30i firmy ResMed jest wyposażona w rurę skierowaną ku górze, przez co ułatwia przyjęcie dowolnej pozycji podczas snu. Bez rury w przedniej części maska nie przysłania pola widzenia i nie przeszkadza. Pozwólcie sobie na więcej bliskości. Łatwiej ciesz się intymnością dzięki N30i. Ramka SpringFit i wkładka donosowa z podkładką pozwalają spać bliżej partnera. Konstrukcja z rurą skierowaną ku górze oznacza, że nic nie dzieli Cię od wieczornego pocałunku. Co z oczu to z serca! Dyskretna konstrukcja maski N30i zapewnia naturalną swobodę. Możesz bez przeszkód czytać, rozmawiać i nosić okulary. Bez rury, która przeszkadza i bez wkładki na nosie, maska nie przysłania pola widzenia i nie musisz zaprzątać sobie nią głowy.

AirFit™ N30i - ResMed

DOSTĘPNE ROZMIARY:

Mała - Small
Średnia - Medium
Mała szeroka - Small wide
Szeroka - Wide

AirFit™ N30i to nowość w ofercie firmy ResMed:

Rura skierowana ku górze umożliwia przyjęcie dowolnej pozycji podczas snu. Wkładka donosowa z podkładką zakrywa mniejszą część twarzy i jest umieszczona dyskretnie pod nosem, a nie w jego wnętrzu. Samoregulująca ramka SpringFit dostosowuje się pozwalając stabilnie i skutecznie dopasować maskę¹. Umieszczenie maski pod nosem eliminuje dyskomfort i czerwone ślady na grzbiecie nosa. Dzięki minimalistycznej budowie nie zakrywa twarzy, ułatwiając komunikację.

FUNKCJE - Śpij tak, jak chcesz

Maska AirFit N30i firmy ResMed jest wyposażona w rurę skierowaną ku górze, przez co ułatwia przyjęcie dowolnej pozycji podczas snu. Bez rury w przedniej części maska nie przysłania pola widzenia i nie przeszkadza.

Pozwólcie sobie na więcej bliskości!

Łatwiej ciesz się intymnością dzięki N30i. Ramka SpringFit i wkładka donosowa z podkładką pozwalają spać bliżej partnera. Konstrukcja z rurą skierowaną ku górze oznacza, że nic nie dzieli Cię od wieczornego pocałunku.

Co z oczu to z serca!

Dyskretna konstrukcja maski N30i zapewnia naturalną swobodę. Możesz bez przeszkód czytać, rozmawiać i nosić okulary. Bez rury, która przeszkadza i bez wkładki na nosie, maska nie przysłania pola widzenia i nie musisz zaprzątać sobie nią głowy.

Sposób pomiaru: