• Nowy

ResMed AirMini - Zestaw startowy z maską AirFit P10

Zestaw startowy do przenośnego aparatu CPAP ResMed AirMini™ zawierający maskę AirFit™ P10 i zestaw specjalnie zaprojektowanych poduszek nosowych.

Ilość
400,00 zł
Brutto
Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

 

Bezpieczne zakupy

 

Proste zwroty produktów

Zestaw startowy z maską nosową ResMed AirFit P10 przeznaczony do jest użytkowania z przenośnym aparatem CPAP ResMed AirMini™. W skład zestawu wchodzi ramka maski, elastyczna uprząż QuickFit, klipsy do uprzęży, wkład HumidX™, wkład HumidX Plus, zestaw poduszek nosowych oraz rurka AirMini™. To kompletny zestaw zapewniający ciszę i komfort podczas snu. 

Maska nosowa AirFit™ P10 - najcichsza maska z palety produktów marki ResMed. Maska ta jest wyjątkowo mała, lekka, łatwa w regulacji i komfortowa w codziennym użytkowaniu. Dzięki zastosowaniu otworów wentylacyjnych QuietAir™ zredukowano dźwięk do zaledwie 21 decybeli, co sprawia, że podczas jej użytkowania emitowany jest dźwięk o mniejszym natężeniu niż cichy szept. Poduszka nosowa maski AirFit™ P10 została zaprojektowana tak, aby zapewnić stabilność, dzięki czemu maska ​​nie przesuwa się podczas zmiany pozycji podczas snu. Wsuwana uprząż sprawia, że założenie maski jest niezwykle łatwe, a oglądanie telewizji lub czytanie w łóżku jest wyjątkowo komfortowe. Prosta konstrukcja składająca się zaledwie z trzech elementów sprawia, że utrzymanie maski w czystości jest niezwykle proste. 

Maska przeznaczona jest do stosowania z innowacyjnym, przenośnym aparatem CPAP ResMed AirMini™. Urządzenie to zapewnia uzyskanie wysokiej jakości terapii niezależnie od miejsca jego użytkowania. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji aparat AirMini™ jest polecany w szczególności osobom, które często podróżują. Urządzenie posiada wiele trybów terapii, funkcję nawilżania bezwodnego oraz pozwala na wygodne sterowanie za pomocą dedykowanej aplikacji AirMini.