• Nowy

ResMed F10 - Maska nosowa CPAP

Łatwa w dopasowaniu i wygodna w noszeniu kompaktowa maska nosowa do aparatów CPAP.

Rozmiar
Maska dla
  • Kobieta
  • Mężczyzna
Ilość
630,00 zł
Brutto
Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

 

Bezpieczne zakupy

 

Proste zwroty produktów

ResMed AirFit™ F10 to kompaktowa i przyjazna dla pacjenta maska nosowa przeznaczona do stosowania z aparatami APAP/CPAP/BIPAP. Maska ta charakteryzuje się łatwością dopasowania do indywidualnych rysów twarzy pacjenta i wygodą użytkowania. 

Dzięki zastosowaniu poduszki Spring Air™ o podwójnych ściankach, maska ResMed AirFit™ F10 cechuje się wyjątkowym poziomem wygody i skuteczności. Uprząż SoftEdge™ z wyszczuplonymi paskami gwarantuje maksymalny komfort i mniejszy kontakt z twarzą pacjenta. Okrągłe, odpowiednio rozmieszczone otwory wentylacyjne kierują wydychane powietrze z dala od twarzy pacjenta, zapewniając niczym nie zakłócony sen. Prosta konstrukcja składająca się z zaledwie czterech części ułatwia ponowny montaż po czyszczeniu maski, a jej dopasowanie zajmuje mniej niż dwie minuty. 

Maska dostępna jest w wersji dla mężczyzn (kolor niebieski) oraz w wersji dla kobiet (kolor różowy). W przypadku maski dla mężczyzn dostępne są rozmiary: S (mały), M (średni) i L (duży), natomiast maska dla kobiet dostępna jest w rozmiarach: XS (bardzo mały), S (mały) oraz M (średni).