• Nowy

ResMed N10 For Her - Maska nosowa CPAP

Kompaktowa, łatwa w dopasowaniu i przyjazna w użytkowaniu maska nosowa dla kobiet przeznaczona do stosowania z aparatami CPAP.

Rozmiar
Ilość
400,00 zł
Brutto
Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

 

Bezpieczne zakupy

 

Proste zwroty produktów

ResMed AirFit™ N10 to kompaktowa, stylowa i wygodna w użytkowaniu maska nosowa do aparatów APAP/CPAP/BIPAP, zapewniająca wygodniejsze i skuteczniejsze dopasowanie do kobiecych rysów twarzy.

Maska AirFit™ N10 została opracowana w celu jak najlepszego dopasowania do kobiecych rysów twarzy przy jednoczesnym zapewnieniu najlepszego pola widzenia. Dzięki prostej budowie, minimalnej liczbie części i intuicyjnemu złączu zaciskowemu, maska ta zapewnia łatwość użytkowania i szybki ponowny montaż po czyszczeniu. Samonastawne klipsy do uprzęży EasyClick są łatwe do zakładania i zdejmowania. Kompaktowa konstrukcja maski i elegancka oprawa pod oczami zapewniają pacjentowi nieograniczone pole widzenia. Wygodna uprząż SoftEdge™ z wyszczuplonymi paskami gwarantuje wygodę i mniej śladów na twarzy z kolei okrągła wentylacja delikatnie rozprasza wydychane powietrze, zapewniając spokojny sen. Dwuścienna poduszka Spring Air™ zapewnia wygodne uszczelnienie, które umożliwia ruch podczas snu. Lekka i wytrzymała rurka została zintegrowana bezpośrednio z ramą dzięki czemu możliwy jest obrót o 360° bez uszczerbku dla szczelności.

Maska dostępna jest w jednym rozmiarze: S (mały).