• Nowy

ResMed Mirage Activa LT - Maska nosowa CPAP

Lekka i cicha maska nosowa do aparatów CPAP zapewniająca najwyższy poziom komfortu podczas snu i doskonałe dopasowanie do twarzy pacjenta.

Rozmiar
Ilość
450,00 zł
Brutto
Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

 

Bezpieczne zakupy

 

Proste zwroty produktów

ResMed Mirage Activa™ LT to maska nosowa do aparatów APAP/CPAP/BIPAP zaprojektowana by zapewnić najwyższy poziom komfortu i doskonałe dopasowanie do twarzy pacjenta. Maska jest niezwykle lekka i cicha, dzięki czemu doskonale nadaje się dla osób rozpoczynających dopiero terapię bezdechu sennego. 

Maska Mirage Activa™ LT wykorzystuje technologię Compact ActiveCell™ pozwalającą na automatyczne uszczelnienie i dostosowanie do zmian ciśnienia i ruchów twarzy pacjenta. Minimalne naprężenie uprzęży zapewnia długotrwały komfort, a wyjątkowa konstrukcja gwarantuje ciche i delikatne rozproszenie powietrza zapewniając spokojny sen partnerowi pacjenta. Mirage Activa™ LT dzięki swojej kompaktowej konstrukcji pozwala na precyzyjne dopasowanie do twarzy szerszej grupy pacjentów. Wbudowane pokrętło MicroFit™ obsługiwane jedną ręką pozwala na precyzyjne dostosowanie maski do potrzeb każdego pacjenta. 

Maska dostępna jest w trzech rozmiarach: S (mały), L (duży) i LW (duży i szeroki). Wyboru rozmiaru maski można dokonać samodzielnie korzystając z szablonu dostępnego tutaj. Szablon należy wyciąć wzdłuż przerywanej linii i dopasować do rozmiaru nosa pacjenta.