ResMed Mirage Quattro - Maska twarzowa CPAP

Wygodna i przyjazna w użytkowaniu maska ze wsparciem na czoło przeznaczona do aparatów CPAP.

Rozmiar
Ilość
630,00 zł
Brutto
Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

 

Bezpieczne zakupy

 

Proste zwroty produktów

ResMed Mirage Quattro™ to klasyczna maska ze wsparciem na czoło do aparatów APAP/CPAP/BIPAP łącząca wyrafinowany design z wysoką wydajnością i spersonalizowanym dopasowaniem. To wygodna i przyjazna w użytkowaniu maska twarzowa zapewniająca skuteczną terapię i niczym nie zakłócony sen. 

Maska Mirage Quattro™ wyposażona została w dwuścienną poduszkę Mirage™ z technologią Spring Air™ która gwarantuje wysoki poziom miękkości i najlepsze dopasowanie do ruchów ciała podczas snu. Łatwa regulacja dzięki wyjątkowemu pokrętłu MicroFit™ i aż 24 pozycjom podparcia czoła zapewnia idealne dopasowanie do twarzy pacjenta. Uprząż typu "załóż i zapomnij" i zatrzask obracjący się w zakresie 360° to najwyższy poziom wygody i optymalne dopasowanie maski przy każdym jej założeniu.

Maska dostępna jest w wersji dla w czterech rozmiarach: XS (najmniejszy), S (mały), M (średni) oraz L (duży). Wyboru rozmiaru maski dokonać można przy wykorzystaniu szablonu dostępnego tutaj. Szablon należy wydrukować w rzeczywistym rozmiarze, wyciąć wzdłuż różowej linii i dopasować do twarzy zgodnie z instrukcją.