ResMed Quattro Air - Maska twarzowa CPAP

Pełnotwarzowa maska ze wsparciem czołowym do aparatów CPAP. Poprzednik popularnej serii AirFit™.

Rozmiar
Maska dla
  • Kobieta
  • Mężczyzna
Ilość
630,00 zł
Brutto
Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

 

Bezpieczne zakupy

 

Proste zwroty produktów

ResMed Quattro™ Air to lekka, pełnotwarzowa maska do aparatów APAP/CPAP/BIPAP ze wsparciem na czole. Dzięki zaawansowanej, opatentowanej technologii, która zmniejsza nacisk na twarz, maska utrzymuje wysoką szczelność i zapewnia najwyższy komfort. Uniwersalna konstrukcja maski umożliwia jej dopasowanie do twarzy niemalże każdego pacjenta. 

Maska Quattro™ Air wyposażona została w opatentowaną poduszkę Spring Air™ o podwójnych ściankach, która zapewnia delikatne dopasowanie, doskonałe uszczelnienie i gwarantuje optymalną terapię bezdechu sennego. Dzięki eleganckiemu wzornictwu i kompaktowemu rozmiarowi, maska Quattro™ Air jest polecana także dla kobiet, które poszukują lekkiej, wygodnej i skutecznej maski pełnotwarzowej. Prosta budowa maski sprawia, że jest ona jedną z najprostszych i najłatwiejszych w czyszczeniu i montażu masek na rynku. Okrągłe, rozproszone otwory wentylacyjne zapewniają niezbędną ciszę podczas snów dzięki kierowaniu powietrza z dala od pacjenta i jego partnera. Lekkie podparcie czoła typu flex-wing stanowi gwarancję odpowiedniej stabilności i niezawodnego uszczelnienia. 

Maska dostępna jest w wersji dla  kobiet (w kolorze różowym) oraz wersji dla mężczyzn (w kolorze niebieskim) w trzech dostępnych rozmiarach: S (mały), M (średni) oraz L (duży). Wyboru rozmiaru maski dokonać można przy wykorzystaniu szablonu dostępnego tutaj. Szablon należy wydrukować w rzeczywistym rozmiarze, wyciąć wzdłuż różowej linii i dopasować do twarzy zgodnie z instrukcją.