ResMed Mirage Fx - Maska nosowa CPAP

Klasyczna, wygodna maska nosowa ze wsparciem na czoło przeznaczona do aparatów CPAP.

Maska dla
  • Kobieta
  • Mężczyzna
Ilość
370,00 zł
Brutto
Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

 

Bezpieczne zakupy

 

Proste zwroty produktów

ResMed Mirage™ FX to klasyczna maska nosowa przeznaczona do użytkowania z aparatami APAP/CPAP/BIPAP. Maska posiada niezwykle prostą konstrukcję z poduszeczką i uniwersalnym profilem pozwalającym na dopasowanie do twarzy niemalże każdego pacjenta. 

Maska Mirage™ FX charakteryzuje się niezwykle prostą konstrukcją składającą się z zaledwie czterech części. Nieskomplikowana konstrukcja maski w znaczący sposób ułatwiającą jej założenie i czyszczenie. Dzięki wyprofilowanej części SoftEdge™ mocującej maskę na głowie, jej użytkowanie jest dla pacjenta niezwykle wygodne. Maska Maska Mirage™ FX wyposażona jest w elastyczny motylek gwarantujący stabilne podparcie przy braku jakiegokolwiek kontaktu ze skórą. Opatentowana, dwuścienna poduszka Spring Air™ jest wyjątkowo miękka i wygodna dla pacjenta a system szybkiego odłączania maski od urządzenia ułatwia wstawanie w nocy i poruszenie się po domu, a jej ponowne podłączenie jest równie proste i szybkie co odłączenie. 

Maska dostępna jest w wersji dla  kobiet (w kolorze różowym, o mniejszym rozmiarze) oraz wersji dla mężczyzn (w kolorze szarym).

Cechy produktu

Rodzaj maski
Nosowa
Użytkownik maski
Dziecko

Specyficzne kody