ResMed Airfit N30 - Maska podnosowa CPAP

Dyskretna maska podnosowa do aparatów CPAP zapewniająca minimalny kontakt urządzenia z twarzą. 

QuietAir
  • Z QuietAir
  • Bez QuietAir
Ilość
400,00 zł
Brutto
Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

 

Bezpieczne zakupy

 

Proste zwroty produktów

AirFit™ N30 firmy ResMed to dyskretna maska podnosowa przeznaczona do użytkowania z aparatami APAP/CPAP/BIPAP. Maska dzięki swojej konstrukcji minimalizuje kontakt urządzenia z twarzą pacjenta. Wyposażona w krótką i lekką rurę, gwarantuje pacjentom maksymalną swobodę ruchów.

Maska AirFit™ N30 wyposażona jest w donosową wkładkę umożliwiającą dyskretne i wygodne podłączenie do aparatu CPAP. Specjalnie zaprojektowany odpowietrznik QuietAir delikatnie i cicho odprowadza powietrze poza maskę zapewniając nieprzerwany, spokojny sen partnerowi pacjenta. Uprząż maski wykonana jest z miękkiego, elastycznego materiału dzięki czemu jej dopasowanie do kształtu twarzy pacjenta jest wyjątkowo łatwe. Dzięki miękkiej wkładce donosowej z podkładką umieszczoną bezpiecznie pod nosem pacjenta, terapia jest łatwiejsza do zaakceptowania przez pacjenta a maska jest doskonale uszczelniona. Lekka, giętka rura doprowadzająca powietrze gwarantuje maksymalną swobodę ruchów podczas snu i podejmowania aktywności w pozycji leżącej. Maska AirFit™ N30 polecana jest w szczególności osobom noszącym okulary, śpiącym na boku oraz doświadczającym uczucia klaustrofobii podczas stosowania masek twarzowych. 

Maska dostępna jest w jednym, uniwersalnym rozmiarze. Do wyboru opcja z otworem wydechowym QuietAir. W zestawie znajdują się dwie poduszki maski - w rozmiarze S (mała) oraz M (średnia).