• Obniżka

Przyłbica MDH

Przyłbica MDH z poliwęglanu - ochrona przed wirusami i bakteriami

Ilość
50,00 zł
45,00 zł - 5,00 zł
Brutto
Produkt sprowadzany na zamówienie

compare Porównaj
 

Bezpieczne zakupy

 

Proste zwroty produktów

Przyłbica MDH z poliwęglanu - ochrona przed wirusami i bakteriami

Opis produktu:

Przyłbica ochronna MDH osłania twarz (oczy, nos i usta) przed bezpośrednim strumieniem wydzielin i płynów ustrojowych powstających podczas kichania i kaszlu. W znacznym stopniu ogranicza ryzyko przedostania się do dróg oddechowych oraz oczu, substancji zainfekowanych w formie kropelkowej. Nie stanowi pełnej ochrony jaką gwarantuje maska w pełni przylegająca do twarzy lub kombinezon, ale w połączeniu z maseczką ochronną, znacznie ogranicza możliwość kontaminacji. Przyłbica z poliwęglanu to przede wszystkim wysoka jakość i ograniczenie ryzyka przy kontakcie z osobami zarażonymi. Wypróbuj sprawdzone rozwiązania i zdecyduj się na osłonę twarzy z naszego sklepu internetowego. 

Nie stanowi ochrony przed odpryskami i skrawkami powstającymi podczas obróbki mechanicznej!

Klasa optyczna: 1 (wysoka jakość pola widzenia) przeznaczona do pracy ciągłej. Szyba wykonana z średnio grubego poliwęglanu, z możliwością regulacji jej pozycji względem twarzy. (Maska nadaje się do czyszczenia delikatnymi ściereczkami i dezynfekowania mydłem) Osłonę czoła wykonano z tworzywa w kształcie wygodnego i ergonomicznego profilu, dodatkowo oklejonego od strony twarzy miękką gąbką poprawiającą komfort pracy. Taśma mocująca wykonana z szerokiej tasmy gumowej w osnowie tekstylnej,  z możliwością regulacji długości. Wygodne i trwałe rozwiązanie. 


Przeznaczenie / zastosowanie - zabezpieczenie oczu i twarzy przed bezpośrednim (czołowym) strumieniem mgiełki i cieczy w postaci kropel.

Parametry:

Materiał: szyba poliwęglan PC, profile plastikowe, pasek mocujący - gumka w osnowie tekstylnej

Dostępne kolory:

biały, różowy, pomarańczowy.

UWAGA: Szyba jest zabezpieczona folią ochronną z dwóch stron! (od zewnętrznej strony grubą folią matową i od wewnątrz cienką folią transparentną). Przed założeniem przyłbicy usuń obie warstwy foli! tylko wtedy będziesz się cieszył wysoką przejrzystością i dobrą widocznością.