Yuwell YH360

Aparat CPAP Yuwell-YH360 - urządzenie stało-ciśnieniowe, stosowane w terapii obturacyjnego bezdechu sennego (OBS)

Ilość
1 850,00 zł
Brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

compare Porównaj
 

Bezpieczne zakupy

 

Proste zwroty produktów

Aparat CPAP Yuwell-YH360 - Urządzenie stało-ciśnieniowe, stosowane w terapii obturacyjnego bezdechu sennego (OBS)

Urządzenie dla osób ceniących funkcjonalność w niskiej cenie.

Cena prezentowana w naszym sklepie dotyczy urządzenia wraz z nawilżaczem.

Do zalet tego urządzenia zdecydowanie należy zaliczyć bardzo przystępną cenę, nienaganny design i przyjazny, nieskomplikowany system obsługi. Pulpit sterowniczy ogranicza się do kilku przycisków i jednego pokrętła, do tego duży czytelny wyświetlacz oraz proste menu obsługi. YH360 ma kompaktowe wymiary po zdemontowaniu nawilżacza, i o ile ktoś nie wymaga stałego nawilżania podawanego powietrza, to w takiej formie Yuwell łatwo daje się spakować do niewielkiego bagażu i sprawdza się doskonale w podróży. Ale warto wspomnieć, że również z nawilżaczem, waga urządzenia nie przekracza 1560gr. Nawilżacz w aparatach Yuwell-YH360, działa na zasadzie podgrzewacza (odparowywanie wody demineralizowanej ze zbiornika) - dzięki takiemu rozwiązaniu obsługa i konserwacja nawilżacza jest prosta i intuicyjna. Należy tylko w razie konieczności uzupełnić płyn w zbiorniku. Uruchamianie nawilżacza, a także regulacja intensywności nawilżenia odbywa się w głównym menu urządzenia za pomocą sześciostopniowej skali.

menu-nawilżanie-YH580-CPAP-4med-ortopedia-Katowice

(UWAGA! temperatura wskazana poniżej dotyczy nagrzewnicy i jest zarejestrowana na wymienniku ciepła, nie jest to temperatura podawanego powietrza)

Poziom 1 = około 33°C 
Poziom 2 = około 35°C 
Poziom 3 = około 40°C 
Poziom 4 = około 45°C 
Poziom 5 = około 50°C 
Poziom 6 = około 55°C

Nawilżanie powietrza zdecydowanie poprawia komfort podczas sesji, niweluje symptomy suchego nosa i gardła. Decydując się na terapię bezdechu sennego za pomocą urządzeń CPAP Yuwell-YH360 warto zdecydować się od razu na nieco wyższą cenę i wybrać urządzenie wraz z nawilżaczem. W ten sposób poprawimy nie tylko komfort snu, ale i zadbamy o wrażliwe gardło jeżeli mamy tendencje do przeziębień. Aparat CPAP, ani automat APAP, nie jest kuracją samą w sobie. To tylko "proteza oddechowa" która poprawi komfort życia zapobiegając powstawaniu bezdechów sennych. To co ważne i najistotniejsze to fakt, że urządzenie CPAP Yuwell-YH360 w trakcie Twojego snu, zarejestruje wszystkie dane istotne z punktu widzenia terapii bezdechu: AHI: wskazuje liczbę bezdechów lub spłyceń oddechu na godzinę. Czas pojedynczego użycia: czas trwania ostatniej sesji leczniczej (godz.). Średnie ciśnienie podczas pojedynczego użycia: średnie ciśnienie ostatniej sesji leczniczej (cm H2O/hPa). Średnia szybkość przepływu powietrza podczas pojedynczego użycia: średnia objętość przepływu powietrza na minutę dla ostatniej sesji leczniczej (l/min). Całkowity czas terapii: całkowity czas terapii po ostatniej sesji leczniczej (h). Aparat CPAP Yuwell-YH360 wszystkie te dane zapisze w pamięci, a Twój lekarz może odczytać i odpowiednio zinterpretować te informacje. Dane zapisywane w pamięci urządzenia można w łatwy sposób zgrać na dołączoną do zestawu kartę micro SD lub za pomocą kabla USB bezpośrednio na komputer. UWAGA!!! W TRAKCIE TERAPII URZĄDZENIE NIE MOŻE BYĆ PODŁĄCZONE DO KOMPUTERA W CELU ŚCIĄGNIĘCIA DANYCH,
GDYŻ MOŻE TO SPOWODOWAĆ NIEPRAWIDŁOWE DZIAŁANIE LUB USZKODZENIE UKŁADU ODDECHOWEGO PACJENTA. 

Wszystkie podstawowe informacje z przebiegu snu, takie jak AHI, przecieki na masce, średnie ciśnienie, itd. można odczytać bezpośrednio na dużym ekranie aparatu. Jego cicha praca, oraz ulga na wydechu zapewniają, że terapia będzie przebiegała prawidłowo, a sen będzie komfortowy.

Aparat CPAP Yuwell-YH360 Parametry terapii:


Wskazuje wszystkie niezbędne parametry np. AHI:

Liczbę bezdechów i spłyconych oddechów wytwarzanych na godzinę czy średnie ciśnienie i przecieki na masce.
Funkcja ulgi na wydechu:
Zapewnia podwyższony komfort oddychania w aparacie. Umożliwia czterostopniowe obniżenie ciśnienia przy wydechu, gdzie poziom 0 oznacza wyłączenie tej funkcji, następnie o 1, 2 lub 3 mbar. Poziom 3 oznacza najwyższą ulgę ulgę na wydechu.
Alarm przecieków:
Automatycznie uzupełnia niewielkie ubytki powietrza powstałe w wyniku nieszczelności na masce.
Funkcja RAMP:
Umożliwia ustawienie niższego ciśnienia początkowego od którego aparat zaczyna powoli podnosić ciśnienie podawanego powietrza do wymaganego ciśnienia leczniczego w ustawionym czasie rampy (0-45 min.)

4med-ortopedia-cpap-RAMP-YH560-580
Odczyt danych:
Możliwość zgrania danych zapisanych w pamięci aparatu na kartę micro SD dołączoną do urządzenia lub przez kabel USB.
Nawilżacz:
Urządzenie w prezentowanej przez nas cenie posiada nawilżacz, który jest bardzo łatwy do zdemontowania w razie potrzeby. Po odłączeniu nawilżacza, sam aparat stanowi mały kwadrat, łatwy do spakowania w bagażu i gotowy do działania. 

SPECYFIKACJA:
Zastosowanie Obturacyjny bezdech senny OBS
Automatyczna regulacja ciśnienia NIE
Zapis danych
(AHI, ciśnienie lecznicze, przecieki)
TAK
Ulga na wydechu TAK
Obniżone ciśnienie początkowe TAK
Funkcja RAMP TAK
Automatyczne dopasowanie ciśnienia
do wysokości (wnpm)
TAK
Zapis danych na karcie SD TAK
Sposób odczytu danych USB/karta micro SD
Bezprzewodowy transfer danych NIE
Wyświetlacz LCD TAK
Funkcja zegar/budzik TAK
Nawilżacz TAK
Regulacja poziomu nawilżenia TAK
Alarm przecieków TAK
Podgrzewana rura NIE
Kolor obudowy BIAŁA
PARAMETRY TECHNICZNE:
Zakres ciśnienia (mBar) 4-20
Głośność pracy (dBA) 30
Wymiary (mm) 270x135x100
Waga (kg) 1.57

560-580-CPAP-APAP-4med-katowice

UWAGA!!!

Chociaż znakomita większość dostępnych na rynku masek do urządzeń CPAP/APAP pasuje do siebie na wzajem (jeden standard z małym
wyjątkiem - ResMed AirMini) i w praktyce, każdy aparat dobrze współpracuje z każdą maską, to równocześnie! nie każda maska pasuje do każdej twarzy. Pamiętajmy aby każdorazowo maskę dobrać do anatomii twarzy i indywidualnych upodobań użytkownika, a nie do marki urządzenia. Aparat CPAP prawidłowo funkcjonuje jedynie z odpowiednio dobraną maską do pacjenta. Dobrze i starannie dobrana maska gwarantuje komfort i niezakłócony sen. Prawidłowe dobranie maski sprawi, że kuracja będzie przebiegała poprawnie i zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Dobór maski powinien odbywać się bez pośpiechu i w obecności osoby potrafiącej ocenić prawidłowe działanie urządzenia w trakcie tej czynności.