SleepCube BiLevel ST

SleepCube BiLevel ST - Apatar automatyczny, dwupoziomowy (BIPAP) firmy Drive Devilbiss

Ilość
5 900,00 zł
Brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

compare Porównaj
 

Bezpieczne zakupy

 

Proste zwroty produktów

SleepCube BiLevel ST - Aparat automatyczny, dwupoziomowy (BIPAP) firmy Drive Devilbiss.

Urządzenie automatyczne dwupoziomowe dla osób cierpiących na bezdech centralny i mieszany.

To aparat dwupoziomowy, dedykowany dla osób ze zdiagnozowanym bezdechem centralnym lub mieszanym. Producent, renomowana amerykańska firma DeVilbiss Healthcare, jest światowym liderem w projektowaniu i wytwarzaniu wyrobów medycznych, stosowanych w chorobach układu oddechowego.


Produkcja w Stanach Zjednoczonych oraz wieloletnie doświadczenie na rynku światowym, jest gwarancją wysokiej jakości.


SleepCube BiLevel ST charakteryzuje się niewielką wagą, co dla osób z bezdechem centralnym, które są zmuszone do częstych podróży i wyjazdów, jest dużym udogodnieniem i jednym z istotnych powodów, dla których wybierają właśnie to urządzenie. Ergonomiczna, zwarta, kwadratowa bryła (nawet po zamontowaniu nawilżacza) gwarantuje wygodę i komfort podczas pakowania do torby lub walizki. Na wadze i kształcie nie kończą się zalety BiLevela ST. Czytelny i przejrzysty interfejs (intuicyjna i prosta obsługa), to kolejne bardzo ważne i doceniane zalety jakimi może się pochwalić ten BiPAP. Oprócz tego, urządzenie eksportuje dane zarejestrowane w trakcie snu (zapisane w postaci generowanych przez urządzenie kodów - Smart Code) i wysyła je do profilu pacjenta, na stronę www.intellipap.com przy użyciu modułu SmartLink. Możliwy jest w ten sposób również odczyt i interpretacja wyników (oddech po oddechu) za pośrednictwem tej strony przez lekarza prowadzącego terapię. Urządzenie rejestruje incydenty i przebieg sesji snu w postaci szczegółowego raportu, odróżniając i oznaczając, bezdechy obturacyjne i centralne. W praktyce dane zgromadzone na serwerach intellipap, mogą znacznie ograniczyć ilość koniecznych wizyt u lekarza. Opcja nawilżania powietrza, niweluje symptomy suchego nosa i gardła, poprawiając w ten sposób komfort snu. Aparat BiPAP nie jest kuracją samą w sobie, tylko "protezą oddechową", która poprawi komfort życia, zapobiegając powstawaniu bezdechów. To co istotne dla zdrowia w dłuższej perspektywie czasu, to fakt że urządzenie w trakcie snu, rejestruje wszystkie dane istotne z punktu widzenia terapii bezdechu, które lekarz może odczytać i odpowiednio zinterpretować.

Parametry terapii:
Wskazuje wszystkie istotne parametry przebiegu sesji: AHI (liczba bezdechów i spłyceń oddechów na godzinę) Średnie ciśnienie terapeutyczne jakie urządzenie podawało w trakcie snu, liczba przecieków na masce. 
Funkcja ulgi na wydechu:
Zapewnia podwyższony komfort oddychania w aparacie.
Alarm przecieków:
Automatycznie uzupełnia niewielkie ubytki powietrza powstałe w wyniku nieszczelności na masce.
Funkcja RAMP:
Umożliwia ustawienie niższego ciśnienia początkowego, następnie po wskazanym czasie (0-45min) aparat zaczyna powoli podnosić ciśnienie powietrza, do poziomu wymaganego ciśnienia leczniczego.
Odczyt danych:
Za pomocą profilu pacjenta na stronie www.intellipap.com, w raportach sesji generowanych kodami SmartCode   
Nawilżacz:
Możliwość podłączenia nawilżacza (płatna opcja dodatkowa) 

Cichy 26 dB - Poprawia komfort snu oraz lekki 1,22kg - Umożliwia podróżowanie

SPECYFIKACJA:
Zastosowanie Centralny i mieszany bezdech senny
Automatyczna regulacja ciśnienia TAK
Zapis danych
(AHI, ciśnienie lecznicze, przecieki)
TAK
Ulga na wydechu TAK
Obniżone ciśnienie początkowe TAK
Funkcja RAMP TAK
Automatyczne dopasowanie ciśnienia
do wysokości (wnpm)
NIE
Zapis danych na karcie SD TAK
Sposób odczytu danych SmartCode na stronie www
Bezprzewodowy transfer danych TAK
Wyświetlacz LCD TAK
Funkcja zegar/budzik TAK
Nawilżacz TAK/opcja
Regulacja poziomu nawilżenia TAK/opcja
Alarm przecieków TAK
Podgrzewana rura NIE
Kolor obudowy BIAŁY
PARAMETRY TECHNICZNE:
Zakres ciśnienia (mBar) 4-25
Głośność pracy (dBA) 26
Wymiary (mm) 107x165x175
Waga (kg) 1.22

spec.BiPAP

 

UWAGA!!!

Chociaż znakomita większość dostępnych na rynku masek do urządzeń CPAP/APAP pasuje do siebie na wzajem (jeden standard z małym
wyjątkiem - ResMed AirMini) i w praktyce, każdy aparat dobrze współpracuje z każdą maską, to równocześnie! nie każda maska pasuje do każdej twarzy. Pamiętajmy aby każdorazowo maskę dobrać do anatomii twarzy i indywidualnych upodobań użytkownika, a nie do marki urządzenia. Aparat CPAP prawidłowo funkcjonuje jedynie z odpowiednio dobraną maską do pacjenta. Dobrze i starannie dobrana maska gwarantuje komfort i niezakłócony sen. Prawidłowe dobranie maski sprawi, że kuracja będzie przebiegała poprawnie i zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Dobór maski powinien odbywać się bez pośpiechu i w obecności osoby potrafiącej ocenić prawidłowe działanie urządzenia w trakcie tej czynności.